Zveľaďte prázdne rohy v miestnosti vďaka rohovému nábytku do obývačky

Vybrať si správny nábytok do obývačky, to nie je len tak. Je to voľba na pár, ba až na desiatky rokov. Ideálny obývačkový nábytok je teda taký, ktorý vás tak skoro neprestane baviť. Ktorý vás bude tešiť zakaždým, keď mu venujete svoj pohľad. Taký, ktorý splní svoju funkciu. Či s ním chcete len zaplniť priestor a využívať ho skôr na odkladanie dekorácií, alebo vám pomôže ukryť vaše „poklady“, no musí vám hlavne spoľahlivo slúžiť, a tým naplniť vaše očakávania.

Zveľaďte prázdne rohy v miestnosti vďaka rohovému nábytku do obývačky
Zveľaďte prázdne rohy v miestnosti vďaka rohovému nábytku do obývačky (Foto: PR)

Obývacie steny to urobia za vás

Kupujete obývačkový nábytok? Keď sa neviete rozhodnúť, ktorý je pre vás ten najvhodnejší, pokojne si sadnite a spíšte si, ako ho chcete využívať. Či ho potrebujete viac-menej kvôli dokončeniu miestnosti alebo potrebujete úložný priestor pre vaše veci. Možností výberu je naozaj veľa, pretože na trhu existuje množstvo nábytku, ktorý chce uspokojiť potreby všetkých. Na svoje si príde každý. Vyznávači klasického nábytku alebo naopak – moderného so všakovakými LED osvetleniami a inými vychytávkami 21. storočia. Stúpenci retro štýlu alebo rôznych iných, ako sú napríklad veľmi aktuálny vidiecky štýl, minimalisti, ale aj industrialisti či tzv. boho štýl a country. Ktorý sa vám páči najviac? Pokiaľ to už dávno viete, stačí, ak vyberiete vhodnú kombináciu obývacej steny, ktorá naplní všetky vaše požiadavky. Keď vám stačí TV stolík, komoda a police, nech sa páči. Zaplatíte si iba za to, čo skutočne využijete a potrebujete. Rohový nábytok do obývačky už dnes akosi upadá do zabudnutia, čo je veľká škoda. Práve on totiž dokáže poskytnúť dostatočný úložný priestor a navyše zaplniť prázdny kút v obývačke, vďaka čomu ju krásne zútulní a navyše pôsobí veľmi originálne. O to práve ide, aby bol priestor využitý čo najefektívnejšie.

Pre tých náročnejších – sektorový nábytok do obývačky

Sektorový nábytok býva obvykle trošku nákladnejší, avšak veľa ľudí mu dáva prednosť. Vďaka tomu, že sa s ním dá perfektne „pohrať“, si viete obývačku poskladať presne podľa predstáv. Nové trendy v bývaní nám už dlho ukazujú, že fantázii sa medze nekladú. Nie je žiadnou raritou, ak jednotlivé kusy nábytku nie sú z jednej kolekcie. Môžete mať napríklad čierny TV stolík a biely konferenčný stolík, pretože tak to chcete, tak sa vám to páči. Opäť sa budete odlišovať od iných. Dokonca môžete kombinovať rôzne štýly navzájom. Moderné s vidieckym a pod. Keď veríte svojmu dobrému vkusu, tak sa z vašej obývačky môže stať skutočne miestnosť na pohľadanie. Bude to vaša vizitka, ktorá o vás veľa napovie. Prvý dojem urobí hlavne váš obývačkový nábytok.

Text:PR